Po dlouhých 13 letech, i když s několika lety výpadků, přispívání články, komentáři, pozvánkami na nutriční vzdělávací události…., jsem dospěla k důležitému životnímu kroku – pořídit si opravdickou profi webovou stránku. Ano, postupné ubývání funkcí toto rozhodnutí trochu urychlilo, ale stejně bych to časem řešila. Tak na co čekat? 

Oslovila jsem esteticky velmi citlivou grafičku a fotografku Petru Lil, o které vím, že spolu s manželem webové stránky vytvářejí. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Původní články z blogspotu i další nové články na výživná témata můžete teď číst tady, na novém webu Dietka Jitka.

Proč Dietka Jitka, když jsem nutriční terapeut? Přesně vím, komu všemu to bude vadit. Ale když ono Dietka Jitka se rýmuje, dobře se to pamatuje a navíc – nutriční terapeuti se dřív jmenovali dietní sestry. Termín je stále ještě zaběhlý a všichni ho správně spojují s dietami a ne s nutriemi, na rozdíl od nutričního označení. I když i nutrie už jsou pro naši profesi zaběhlý termín. No a konečně – diplom mám ještě skutečně na obor Diplomovaná dietní sestra.