… SEDÁVEJ PANENKO V KOUTĚ …

Ke spoustě příležitostí jsem se v životě dostala tak nějak, ani nevím jak. A stejně je to i s nominací do ankety Žena roku 2024.

Soutěže krásy? Já? Děkuji, nechci.

Snad deset let se mě soustavně babička ptala, když už se přihlásím konečně na tu Miss. Nepřihlásila jsem se nikdy. Byla to pro mě podprahová informace, že mou jedinou šancí je vyhrát a dostat se do společnosti lidí, kteří mě budou živit, protože jinak nemám šanci přežít.

Hlasujte a pomozte mi, využít nominaci na maximum

Anketa Žena roku je jiná. Nejde o vzhled, 90-60-90, ani o dlouhé nohy protažené jehlovými podpatky. V kategorii „Zvítězila nad osudem“ (i když zatím jsem vyhrála pár bitev, rozhodně ne celou válku) jsem spolu s dalšími ženami, s nimiž se život nemazlí, cestičku jim nikdo neprošlapává, ale stejně jdou po ní dopředu dál.

S nominací jsem souhlasila ne kvůli tomu, že bych konečně splnila babičce její přání, ale protože je to krásná a jedinečná cesta k podpoře mých dvou v současnosti hlavních témat – nutriční péče a chronického únavového syndromu.

Pojďte mě dostat do finále a společně o nutriční péči a CFS můžeme šířit povědomí ještě dál.

Hlasovat můžete na tomhle odkaze

Chcete o mně vědět víc? Přečtěte si článek o mém životě s #MECFS a #FND i dalšími zdravotními perličkami vč. nádoru v článku Únavový syndrom. Nebo se podívejte na blogy www.dietka-jitka.cz a www.terapieditetem.cz.

Za jakoukoliv formu Vaší podpory Vám už teď ze srdce děkuji a přeji co nejlepší dny!

S úctou zdraví Vaše Jitka T